Internet i smartfony odmieniły świat i dotarły również do klimatyzacji.

Poznaj klimatyzator, którym można sterować na odległość przez internet z urządzenia mobilnego!

Wyobraź sobie, że wracasz do domu po kilku dniach nieobecności i uruchomisz urządzenie przed swoim powrotem aby cieszyć się orzeźwiającym chłodem!
Możesz wyłączyć lub zmienić parametry urządzenia będąc poza domem.

ucKlimatyzator U-Crown Gree  to  nasze  najnowsze  urządzenie  w  segmencie  Premium.  Dzięki zastosowaniu  w  nim  najnowocześniejszej  technologii  oraz  nowoczesnej,  a  zarazem  eleganckiej stylistyki, będzie najciekawszym i najbardziej konkurencyjnym urządzeniem na rynku światowym.
Technologicznie, dzięki zastosowaniu 2-stopniowej sprężarki klimatyzator U-Crown jest w stanie pracować w każdych warunkach zewnętrznych. To jedyne urządzenie w naszej ofercie o tak szerokim zakresie pracy.

W warunkach zimowych pracuje od -30°C (temperatura na wylocie może osiągnąć do 50°C gdy temp. otoczenia osiąga -20°C), a w ciepłe dni do 54°C (temperatura na wylocie może być obniżona do 13°C gdy temp. otoczenia wynosi 50°C).

W celu zwiększenia komfortu użytkownika, klimatyzator U-Crown może być obsługiwany za pomocą dowolnego telefonu/tabletu WiFi bazującego na systemie Android lub iOS. Pozwala to na kontrolę urządzenia z każdego zakątka domu oraz zwiększa możliwości w zakresie planowania pracy.

Klimatyzator U-Crown został zaprojektowany w taki sposób, aby jego nadmuch był w stanie objąć całe pomieszczenie, dzięki czemu nawiew poziomy posiada kąt 130° , a nawiew pionowy kąt 180°.
Dzięki temu rozwiązaniu powietrze może zostać rozprowadzone po całym pomieszczeniu.

Aplikacja do zdalnego sterowania

Zadzwoń do nas

+48 535 380 806

biuro[at]ak-klimatyzacje.pl

63-040 Komorze 2C,
Nowe Miasto nad Wartą

Copyright © 2021 ak-klimatyzacje.pl All Rights Reserved.

Realizacja i-f.online